Cephekirala.com

Buradasınız: Anasayfa Nasıl Çalışırız?

Nasıl Çalışırız?

1. Reklam'a uygun bina cephenizi Üyelik ve İlan Kaydı sayfamızdan kayıt işlemi yaparak tarafımıza gönderirsiniz.

2. Gönderdiğiniz Reklam cephesi Cephekirala.com yetkili personeli tarafından incelenir ve onay sürecine girer. 1/5 iş günü içinde onay sürecinden olumlu sonuç alan bina cepheniz Kiralık Reklam Cepheleri sayfamızda ilgili bölge kategorisinde ilan sayfası oluşturularak Cephekirala.com'da 1 yıl boyunca yayınlanır.

3. Cephekirala.com'da yayınlanan reklam cepheniz türkiye geneli reklam veren müşterisini aramak için ilk adımını atmış olur.

Ücretsiz Üyelik/ilan Kaydı: (1 yıl sözleşmeli)
3.1. Cephekirala.com
'da İlan edilerek yayınlanan kiralık reklam cephenizi reklam veren kişi, marka, kurum veya kuruluşlar inceler, rezervasyon ve fiyat bilgisi için Cephekirala.com yetkili personeli ile irtibata geçer, veya ilgili ilana Cephekirala.com web site üzerinden fiyat teklifi verebilir.

3.1.1 Cephekirala.com yetkili personeli kiralık reklam cephenizi reklam veren kişi, marka, kurum veya kuruluşlara çeşitli pazarlama yöntemleri ile pazarlar ve potansiyel müşteri arayışında bulunur.

3.1.2 Cephekirala.com
yetkili personeli elde ettiği reklam veren rezervasyon ve fiyat teklifi taleplerini sizle paylaşarak karşılıklı değerlendirir. Cephekirala.com yetkili personeli olumlu sonuçlanan reklam veren talebini Cephekirala.com ilgili hizmet ve işbirliği sözleşmeleri ile kiralama işlemini başlatır.

Ücretli Üyelik/ilan Kaydı: (1 yıl sözleşmesiz)
3.2.
Cephekirala.com'da İlan edilerek yayınlanan kiralık reklam cephenizi reklam veren kişi, marka, kurum veya kuruluşlar inceler, rezervasyon ve fiyat bilgisi için ilanınıza Cephekirala.com web site üzerinden fiyat teklifi verebilir. Sistem teklifleri doğrudan özel e-posta adresinize gönderir ve kendi reklam cephenizi herhangi bir aracı olmadan pazarlama imkanı bulursunuz.

3.2.1 Cephekirala.com yetkili personeli kiralık reklam cephenizi reklam veren kişi, marka, kurum veya kuruluşlara çeşitli pazarlama yöntemleri ile pazarlar ve potansiyel müşteri arayışında bulunur.

3.2.2
Cephekirala.com'da yayınlanan İlanınızda kişisel iletişim / telefon bilgileriniz yayınlanır. Böylece teklif vermeden ulaşmak isteyen reklam veren anında iletişime geçme imkanı bulur.

4. Öncelikle kiraya vermek istediğiniz reklam cephenizin reklam'a uygun olması gerekmektedir. reklam'a uygun bina'nın sahibi, veya bina sahibi'nin yetkilendirdiği kişi yada kuruluş olmanız gerekmektedir.

Reklam'a uygun bina cephenizi Üyelik ve İlan Kaydı seçeneklerimizi inceleyerek şimdi kaydedebilirsiniz.

ZİYARETÇİ HARİTASI

Şimdi ilan verin. Cephekirala.com'da İlanınız Yayınlansın. Ücretsiz ilan kaydı için tıklayın.

Bağlan