Cephekirala.com

Buradasınız: Anasayfa KURALLAR

KURALLAR

WEB SİTE KULLANIM KURALLARI:
1.1 Cephekirala.com sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı peşinen kabul etmiştir.

1.2 Cephekirala.com sitesinde kayıt formu sonucunda kendisine gönderilen işbu sözleşmeyi onaylayıp kullanması veya onay vermeyip kayıt işleminden vaz geçmesi halinde gönderilen işbu sözleşmeyi konu dışı üçüncü kişilere paylaşmayacağı ve internet ortamına yükleyip çoğaltmayacağını peşinen kabul ve taahhüt etmiştir.

1.3 Cephekirala.com sitesinde veya içeriğinde herhangi bir bölümünü satışa sunamaz veya satmaz yahut hiçbir araçla dağıtamazsınız.

1.4 Cephekirala.com sitesinde herhangi bir bölümünü, ne İnternet yoluyla ne de başka bir yoldan, Site yönetimi bigisi dışında bir başka web sitesinin bir parçası olarak kullanıma sokamazsınız.

ZİYARETÇİ HARİTASI

Şimdi ilan verin. Cephekirala.com'da İlanınız Yayınlansın. Ücretsiz ilan kaydı için tıklayın.

Bağlan