Merhaba, Cephekirala.com web sitemize hoş geldiniz.

Haritada İlanlar

  • (Ek:5) •CEPHEKİRALA.COM - KULLANIM ve KURALLAR

WEB SİTE KULLANIM KURALLARI:

1.1 Cephekirala.com sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini üye kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili üyelik bilgileri düzenleme formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı peşinen kabul etmiştir. 

1.2 Cephekirala.com sitesinde "Portal" üye kayıt formu sonucunda işbu sözleşmeyi onaylayıp üye olup kullanması veya üye olup fakat ilan kaydı yapmadan vaz geçmesi halinde kişisel bilgilerini konu dışı üçüncü kişilere paylaşmayacağı ve internet ortamına yükleyip çoğaltmayacağını peşinen kabul ve taahhüt etmiştir..

1.3 Cephekirala.com sitesinde veya içeriğinde herhangi bir bölümünü satışa sunamaz veya satmaz yahut hiçbir araçla dağıtamazsınız. 

1.4 Cephekirala.com"Portal" sitesinde herhangi bir bölümünü, ne İnternet yoluyla ne de başka bir yoldan, Site yönetimi bigisi dışında bir başka web sitesinin bir parçası olarak kullanıma sokamazsınız

PORTAL / WEB SİTE KULLANIMI:

İlan Sayısı / "Portal"a üye kayıt işlemi tamamlandıktan sonra site üzerine verilecek ilan sayısı (5) beş adettir. Ancak Cephekirala.com site yönetimi dilerse "Portal"a birden fazla ilan vermek isteyen "Üye"ye kişi yada kuruluşlara "Özel Üye"sıfatında ekstra ilan yayınlamada ilan sayısını arttırma hakkına sahiptir. 

İlan Resimleri / İlan kayıt formunda ilgili ilana en fazla eklenecek resim sayısı (6) altı adettir. Ancak uygun olmayan ilan resimlerini Cephekirala.com site yönetimi dilerse düzenleme veya silme hakkına sahiptir.

İlan Video / Üye'ler ilan sayfalarına en fazla (1) bir adet Youtube.com veya Vimeo.com Kanallarına yükledikleri video Url/Linklerini ekleyebilir. Ancak uygun olmayan video linklerini Cephekirala.com site yönetimi dilerse düzenleme veya silme hakkına sahiptir.

İlan İletişim Bilgileri / Üye'ler ilan sayfalarına iletişim için bir adet sabit telelefon numarası bir adet gsm telefon numarası ek olarak iletişim notu ekleyebilir. Ancak uygun olmayan iletişim bilgilerini Cephekirala.com site yönetimi dilerse düzenleme veya silme hakkına sahiptir.

İlan Konum Bilgileri / Üye'ler ilan sayfalarına ilgili ilan konumu için adres bilgilerini girerek "Portal" sistemi otomatik olarak girilen adresi Google Maps aracılığı ile bulur ve ilan sayfasına otomatik olarak kaydeder. Ancak uygun olmayan konum bilgilerini Cephekirala.com site yönetimi dilerse düzenleme veya silme hakkına sahiptir.

İlan Ayrıntıları / Üye'ler ilan sayfalarına ekleyecekleri reklam mecralarına göre uygun ayrıntıları seçerek özelleştirebilir.  Ancak uygun olmayan ilan ayrıntılarını Cephekirala.com site yönetimi dilerse düzenleme veya silme hakkına sahiptir. 

İlan Giriş ve Detaylı Açıklama / Üye'ler ilan sayfalarına giriş ve detaylı açıklamalarını mevcut kiralık reklam cephesi, duvarı, yada diğer açık hava mecralarına göre yazabilir.  Ancak uygun olmayan ilan açıklamalarını Cephekirala.com site yönetimi dilerse düzenleme veya silme hakkına sahiptir.

İlan Süreleri  / Üye'ler ilan kayıt formunda yayın sürelerini 30, 60, 90, 365 Gün olarak seçebilir. Ancak Üye'ler yayınladıkları ilan sayfalarının yayın sürelerini takip etmek ile yükümlüdür. Yayında olan fakat Kiralanmış, Kullanım dışı veya Geçersiz ilan kayıtlarını "Portal" Site üzerinde yayından kaldırmayı peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Cephekirala.com site yönetimi geçersiz ilan kaydı tespit ettiğinde sorgusuz silme hakkına sahiptir.

İlan Fiyat Bilgileri  / Üye'ler yayınladıkları ilan sayfalarında mevcut reklam mecralarına göre belirledikleri fiyat bilgilerini Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık, olarak verebilirler. Fiyat belirtmek istemiyen üyeler ilan kayıt formunda ''Fiyatı'' alanına ''Tekliflere Açık'' olarak Reklam veren site ziyaretçilerine sunabilirler. Üyeler dilerse fiyat hakkında Cephekirala.com site yönetimi ile iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilir.

İlanlarım Sayfası / Üye'ler Üye menüsü sekmesinde ''ilanlarım'' sekmesinden ekledikleri ilanları listeleyerek görebilir.

Üyelik Sayfası Üye'ler Üye menüsü sekmesinde ''Üyelik Sayfam'' sekmesinden profil bilgilerini görebilirler. ''Profil düzenle'' sekmesinden bilgilerini güncelleyebilirler. Cephekirala.com "Portal"a üyeleri veya kullanıcıları üye kullanıcı link'line tıklayarak ilgili üyenin yayındaki tüm ilanlarını listeleyebilir, görebilirler.

Favori İlanlar Üye'ler Üye menüsü sekmesinde ''Favori İlanlar'' sekmesinden favoriye ekledikleri ilanları listeleyerek görebilir.

Giriş Yap / Çıkış Yap / Üye'ler ''Giriş Yap'' sekmesinden Cephekirala.com "Portal"a giriş yapabilir, ''Çıkış Yap'' sekmesinden sistemden çıkış yapabilirler.

İlanlar Vitrin Üye'ler ''İlanlar Vitrin'' sekmesinden p Cephekirala.com "Portal"a kayıtlı yayında olan tüm kategorilerdeki ve konumlardaki ilanları listeleyebilir, görebilirler.

ÜCRETLENDİRME:

ÜyelikCephekirala.com "Portal"a üye kayıt işlemi tamamen ücretsizdir.

İlan Kaydı / Cephekirala.com "Portal"a ilan kayıtları tamamen ücretsizdir.

Cephekirala.com Yeni Sistem ve Arayüzü İle Siz Değerli Site Üyeleri ve Kullanıcı, Ziyaretçilerine Daha İyi Hizmet Vermek İçin Altyapı Çalışmaları Devam Etmektedir. Yenilikler İle Açık Hava Reklam Sektöründe Özgürlükçü Bakış Açısı İle Reklam Veren ve Reklam Mecrası Kiraya Veren Kişiler, Marka, Kurum ve Kuruluşları Aynı Çatı Altında Toplamayı Hedefleyerek Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermeyi Hedeflemektedir.