Merhaba, Cephekirala.com web sitemize hoş geldiniz.

Haritada İlanlar

Açık Hava’da Reklam'a Uygun Bina Cephesi ve Diğer Mecraları Kiralama ve Kiraya Alma İşlerinde, İhtiyaç Duyulan Web Site Proje Tasarımı ve İş Modeli’nin Ana Fikir Sahibi ve Uygulayıcısı Olan  Akarsu Reklam San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. Kurumsal İletişim ve Creative Direktor Özgür USTA (@ozgrust) 'nın Sektördeki İhtiyaçlara Göre Projelendirdiği Cephekirala.com İsimli Web Sitesini; Açık Hava’da Reklam'a Uygun Bina Cepheleri, Led Ekranlar, Totemler, Billiboardlar, ve diğer Reklam Mecralarını Kiraya Vermek İsteyen Cephekirala.com Site Kullanıcı (Üye)'leri ile Bu Alanlardan Birini Kiralamak İsteyen Kişi, Kurum, Kuruluş ve Reklam Ajans’larının Hizmetine Sunmuş, Sektör’e Yenikçi Bir Bakış Açısı Getirmiştir.


Özgür USTA 2003 yılından buyana açık hava reklam sektöründe (@ozgrust) Creative Studio İmzası ile kendine has, özgün reklam tasarımı ve uygulamalarıyla sektörde bir çok alanında hizmetler vermiştir.  

Müşterilerinin talepleri ve Sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda 
Cephekirala.com İsimli web site projesini 2013 yılının başlarında reklam veren, ve reklam cephesi kiraya veren arasındaki pazar payını arttırmak, kiralık reklam cephesi ve diğer kiralık reklam mecraları arayan ve kiraya veren kişi yada kuruluşlara online hizmet vermek için bir web site hizmeti projelendirmeye başlamış, ve nihayetine erdirmek için hali hazırda çalışmalarına devam etmektedir.

Açık hava reklam sektörünün tam kalbinde faliyet gösteren Özgür USTA (@ozgrust) , kendi müşteri portföyü ile edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile projelendirdiği bu hizmet'e Cephekirala.com adını vererek nihayetine kavuşturmuş, tüm Türkiye'deki açık hava reklam sektörüne yeni bir hizmet anlayışı ile 2013 yılının son ayında Cephekirala.com web sitesinin yayın hayatına start verdirmiştir.

Bu Web Sitesinin Hizmet Politikasını, Karşılıklı Sözleşmelerini Web Site Hizmetlerinin Çalışma Politikalarına Entegre Ederek Açık Hava Reklamcılık Sektöründe Herkese Açık, Reklam’a Uygun Bina Cephesi Kiraya Verme/Alma ve Reklam Eserleri Üretim İşlerinde Yeni Bir Pazarlama ve Hizmet Mecrası Oluşturmuştur.

Cephekirala.com Türkiye'deki Tüm İlleri Kapsayan İlan Arşivi İle Reklam Veren’e Sunduğu Reklama Uygun Kiralık Bina Cepheleri İlan Arşivlerinde Kiralamaya Ek; Grafik Tasarım, Reklam İzinleri, Tüm Vergi Harçları Ödemeleri, Reklam Eserleri Üretim Montajları ve Geri Söküm Hizmetleri Dahil (Yıllık) Kiralama Fiyatları Verebilmektedir.

Sektörde Her Daim Yenilikçi Bakış Açısına Sahip Akarsu Reklam San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti., Geniş Makina Parkuru ve 20 Kişilik Personel Kadrosuyla Birlikte Var Gücü İle Cephekirala.com Projesini Yürütmektedir.
www.akarsureklam.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Özgür Usta'nın Yeni Bir İş Modeli Olarak Projelendirdiği Cephekirala.com Web Site Projesi; Reklam Veren İle Reklam Cephesi Kiraya Veren'i Aynı Platformda Buluşturarak Her İki Tarafın Haklarını Karşılıklı Sözleşme ile Gözeterek Hizmet Sunmaktadır.
www.ozgurusta.com.tr Hakkında daha fazlası için ziyaret edebilirsiniz.

Project by.@ozgrust