Merhaba, Cephekirala.com web sitemize hoş geldiniz.

Haritada İlanlar


Şu ana kadar yumurta görseli ile sadece bir paylaşım yapan hesabın, takipçi sayısı da 5.4 milyonu geçti.

World_Record_Egg’in bu rekoru daha önce bebeğinin fotoğrafını paylaşan Kylie Jenner’a aitti. 21 yaşındaki ABD’li milyoner model Jenner, geçen yılın şubat ayında paylaştığı Instagram fotoğrafı ile 18 milyonluk beğeni sayısını aşmıştı.

4 Ocak’ta World_Record_Egg isimli bir profil tarafından paylaşılan yumurta görseli, Jenner’ın bir yılda ulaştığı rekor sayıyı, 10 günde geçmiş oldu.Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, toplumda kitap okuma alışkanlığı yaratmak ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla, müdürlük binasının duvarını kitap desenleriyle donattı. Koca bir kütüphane görünümüne bürünen duvar, halktan da olumlu geridönüşler aldı. 

FESPA, iç pazarın içine bakıyor ve son 12 ay boyunca tasarım trendlerini belirlemenize yardımcı olan en iyi basılan bazı işlerden bazılarını seçiyor.

Mediacat tarafından bu yıl 11’inci kez düzenlenen Felis Ödülleri’nde, Yılın Reklamvereni unvanı, Pazarlama Etkisi Bölümü’nden en fazla Felis ile ayrılan Unilever’in oldu.

dunya-devi-10-markanin-1-nisan-sakalari 
1 Nisan’ı geride bıraktığımızın ertesinde tabi ki birçok insan markaların yaptığı şakaların kurbanı olduğunu anlıyor. Bazıları çok net olan bu şakaların bazıları ise oldukça gizli ve başarılı olabiliyor. Her yıl olduğu gibi bu yılı da boş geçmeyen dünya devleri bakın hangi reklamlarla 1 Nisan’ı kutladılar. İşte dünya devi 8 şirketin yaptığı 1 Nisan şakaları.